Yat Temizliği

Yat Temizliği şirketleri arasında temizlik fiyatları bakımından en ekonomik ücretleri sunmaktayız. Kullandığımız malzemelerimiz son derece kalitelidir.

Yatlar deniz araçları arasında en yaygın olanıdır ve konforun, rahatlığın, estetiğin timsalidir. Eğer sahip olduğunuz bir yat varsa yat temizliği için yardımlarımızı sunuyor, kaliteli ve güvenli çözümler üretmeyi başararak her defasında beklentilerinizin üzerinde sonuçlar ortaya çıkarmayı başarıyoruz.

Yatlar, özel yapım ürünleri, hassas ekipmanları ve çevre birimleriyle dikkat çeker. Aşındırma, yıpranma, boya, pasta cila kalkması gibi sorunlarsa yat sahiplerinin en rahatsız olduğu sorunlardır. Yatların kamaraları, ön burunları, arka kısımları, kaptan köşkleri ve diğer bütün alanları birbirinden özel, birbirinden farklıdır. Bu alanların her birinde farklı kaplama ve koruma malzemeleri bulunabiliyor. Bu yüzden de yat temizliği yapılırken tek bir temizlik malzemesi veya tek bir ekipman yeterli olmuyor. Bu yüzden de her yüzey için ayrı temizlik ürünleri ve ekipmanları gereksinimi doğuyor. Kullanılacak temizlik ürününün öncelikle zemini kaplamasına zarar vermemesi gerekiyor. Aksi taktirde suda yaşamasının da etkisiyle yatlarda kısa sürede daha büyük sorunlar ortaya çıkacak, malzemeler aşınarak küf, pas, kabarma gibi istenmeyen sonuçlar doğabilecektir.

Bütün bunlara mahal vermemek için temizlik ürünlerinin seçimi, kullanım sırası, kullanım yoğunluğu ve daha onlarca farklı detay göz önünde bulundurulmalıdır. Bütün bunlar dikkate alındığında temizlik hizmetleri arasında en detaylı ve zorlusu olanlardan birisidir yat temizliği. Firmamız bu alanda tecrübeli personelleriyle faaliyet gösteriyor ve yatlarınızın sağlığına zarar vermeyecek şekilde temizlik uygulamalarını sonlandırıyor.

Yat Temizliğinde Kullanılan Malzemeler ve Ekipmanlar

Yat temizliği işi yatlarınızın limanlara ve marinalara yanaştığı anda yapılır. Bu gereksinim, yatlarınızın tamirinden, bakımından, onarımından sonra olabileceği gibi deniz turundan sonra veya önce de olabilir. Bu tamamen sizin tercihiniz olup bize düşen gerektiği gibi temizleyip tarafınıza teslim etmektir. Unutulmaması gereken ise yat temizliğinin deniz koşullarına göre yapılması gerektiğidir. Bu yüzden farklıdır. Tamamen deniz koşullarına uygun bir ekip ve ekipman desteğiyle yapılması gerekir. Firmamız uzun yılların tecrübesiyle yatınızı en iyi şekilde temizlemekte, kusursuz sonuçlar ortaya çıkarmaktan çekinmemektedir.

Yat Tekne temizliği sırasında ilk gereksinim uzman personel ve temizlik malzemeleridir. Bizler her biri daha önceden eğitimini almış bir kadroyla çalışıyoruz. Kaliteden ödün vermemek adına personellerimizin düzenli olarak eğitimlerini yeniliyor, değişen koşullara ve sektördeki yeniliklere göre güncel kalmalarını sağlıyoruz. Bu sayede bütün yat temizliği gereksinimlerine başarıyla karşılık verebiliyoruz.

Temizlik ürünleri ve ekipmanları ile de benzersiz olmayı başaran firmamız tamamen doğal, özel olarak imal edilmiş temizlik malzemelerini kullanmaktadır. Bütün uygulamalarımızda zemine göre ürün tercihi yapıyoruz. Gelişmiş vakum ve makineler kullanıyoruz. Sektörde özellikle teknoloji alanında meydana gelen en son yeniliklerin oldukça kısa süre içinde firmamızda hayat bulmasını sağlıyor, sektörün en modern yat temizliği yapan firması konumunda yer alıyoruz. Temizlik ürünlerimizin sadece yatlarınızın yüzeylerini, alanlarını temiz göstermesini değil aynı zamanda hijyen oluşturmasını da sağlıyoruz. Anti bakteriyel çözümlerimiz ile yatlarınızda sağlığınız tehdit edecek sorunları da ortadan kaldırıyoruz.

Yat Temizliği Fiyatları

Yatların ve yat firmalarının konsepti saygınlığın ve prestijin önde geldiği alanlardır. Bu yüzden de yatların sürekli bakımlı, temiz, hijyenik olması gerekir. Bunu sağlamanın yolu da düzenli aralıklarla yat temizliği hizmeti almaktır. Bizler bu alanda referanslarımızla da güvenebileceğiniz bir konumda bulunuyoruz. MK Temizlik Şirketi olarak fiyat politikamızı tamamen şeffaf biçimde yürütüyor, önceliğimizi fiyata değil sizlere sunacağımız hizmetteki kaliteye veriyoruz. Çünkü işimizi iyi yapmamız sadece sizin değil bizim de prestijimizdir. Bu bilinçle bütün detayları sizlerle paylaşıyor, kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz. Temizlik çözümünüze en ideal teklifi veriyoruz.

Paylaş