Villa Temizliği

İstanbul’da Villa Temizliği hizmeti veriyoruz. Villa temizliği Nasıl Yapılır? Fiyatları nedir? Hizmet almak için Hemen Arayın ☎️ 0216 514 5492

Villalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hemen herkesin yaşamak istediği; fakat belli bir sayıdaki insanın elde edebildiği alanlardır. Her geçen gün sayısı artan villalar kimi zaman yazlık olarak kullanılmakta kimi zamansa sürekli konaklama alanları olarak tercih edilmektedir. Bütün villaların diğer konutlarda olduğu gibi tadilat sonrasında, mevsim geçişlerinde veya düzenlik aralıklarla temizlenmeleri gerekir. Villa Temizliği diğer ev temizlikleri gibi olmayıp büyün farkları bulunur. Bunların başında da genişliği ve eşya sayısının çokluğudur. Bu yüzden Villa Temizliği yapılırken mutlaka birden çok personele ihtiyaç duyulur. Çoğu temizlik firması bunun göz ardı ettiği için villalarınızın temizliğini uzun süre bitiremez. Kimi zaman birden çok güne uzatır kimi zamansa baştan savma şekilde süreci yürütmeye çalışır. Firma olarak Villa Temizliği alanında bir ekiple iş birliği yapıyor, profesyonel ekibimizle villalarınıza gelip temizliklerini kısa sürede sonlandırıyoruz.

Villalar diğer evlere ve konutlara nazaran daha kaliteli eşyalarla ve daha özel ürünlerle donatılmışlardır. Temel yapı malzemelerinde de villa içindeki eşyalarda da durum aynıdır. Bu yüzden temizlik yapılırken son derece dikkatli olunması gerekmekte, özellikle bilinçsiz kimyasal kullanımından kaçınılması gerekir. Aksi taktirde değerli bir eşyanız, bir antikanız zarar görüp değerini kaybedebilir. Temizlik esnasında eşyalarınızın bozulması, hasar görmesi yüksek maddi kayıplar doğurabilir. Sırf bu sebeple dahi Villa Temizliği için tercih edilecek kişilerin işin uzmanı olması şarttır.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır?

Villa Temizliği için dikkat edilmesi gereken pek çok husus olup bunlardan birisi de doğru temizlik ürünlerinin kullanılmasıdır. Kullanılan temizlik malzemesinin insan sağlığına zararsız olması gerekir. Eşyaların türüne, zemine ve uygulama alanına göre özel temizlik ürünü seçilmeli, her alan için gerekiyorsa farklı temizlik ürünü kullanılmalıdır. Ürünler, temizlenen yüzeyleri iyi biçimde temizlerken zarar da vermemelidir. Bunun tespitini yapmak, hangi alanda hangi temizlik ürününün olumlu sonuç vereceğini kestirmek ise tamamen temizlik personelinin birikimine, eğitimine, tecrübesine bağlıdır.

Aynı zamanda alanların zararlı bakterilerden de arındırılması gerekir. Anti bakteriyel temizlik ürünleri hem yüzeylerin temiz görünmesini hem de göze görülmeyen zararlı bakterilerin arındırılmasını sağlar. Firmamız bünyesinde yer alan bütün çalışanlarımız Villa Temizliği konusunda gerekli eğitimleri tamamlamış, tecrübeli, deneyimli ve işini severek yapan kişilerdir. Neyi nerede kullanacağının ayırımını yapabilecek niteliktedirler. Bu da sizlerin sağlıklı, hijyenik, kaliteli temizlik sonuçları almanızı sağlar.

Villa Temizliğinde Profesyonel Firma

Villaların alanları daireler ve iş yerlerine nazaran daha geniştir. Fakat temizlik sürelerinin uzun olmaması gerekir. Çoğu villa sahibi en kısa sürede villa temizliği işlemlerinin bitirilmesini ister. Bu da birden çok personeli gerektirir. Firmamız bu konuda beklentilere cevap verebilmekte, bir ekip çalışma yürüterek villanızdaki temizlik işlerinin kısa sürede sonlandırılmasını sağlamaktadır. Zaten iş detayı konuşulurken sizlere iş süresi ve zamanı hakkında bilgi verilmekte, villanızın büyüklüğü, eşya durumu gibi ayrıntılar eşliğinde temizlik süresi tahsis edilmektedir. Ekiplerimizi söz verilen saatte adresinizde olmakta, söz verilen saatte de olağanüstü bir durum söz konusu olmadığı taktirde, temizliklerini tamamlayıp villanızdan ayrılmaktadırlar.

Villa Temizliği sırasında en önemli detaylardan birisi dış cephe camlarıdır. Kimi zaman bir cephe komple cam olabilmekte, dairlere nazaran cam yüzeyler çok daha farklı olmaktadır. Bu yüzden de özel güvenlik önlemleri, özel aparatlar gerekebilmektedir. Biz firma olarak sektörün en gelişmiş altyapılarına sahibiz. Villanızın özelliklerine göre en kaliteli makineleri, ekipmanları, temizlik ürünlerini uygulamalarımıza dahil ediyoruz. MK Temizlik şirketi oalrak hızlı ve profesyonel çözümleri adresi olmayı sürdürüyoruz.

Paylaş