Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik

Taşınma öncesi ve sonrası temizlik hizmeti aynı zamanda boş ev temizliği olarak da bilinir. Bu işlem tek bir işlem gibi görünse de iki farklı işlemdir ve her ikisinin de detayları farklı farklıdır. Fakat temizlik işleminin amacı aynıdır.

Taşınma öncesi yapılan temizlik işleminde bütün alan baştan uca temizlenir ve sizlere sadece eşyalarınızı getirip yerleşmek kalır. Taşınma sonrası yapılan temizlik işlemlerinde de sizden arta kalan kirlerin, çöplerin temizlenmesi yer alır. Kimi zaman kira kontratlarında evin temiz olarak teslim edildiği yine temiz olarak teslim alınacağı maddesi yer alır. Eğer kira sözleşmenizde böyle bir madde varsa taşındıktan sonra mutlaka detaylı temizlik yaptırmanız gerekir. Ya da dairenizin çok kirli olduğunu düşünüyorsanız ve o şekilde teslim etmek istemiyorsanız genel temizlik yaptırıp öyle teslim edebilirsiniz.

Taşınma öncesi ve sonrası temizlik işlemlerinde iki detay vardır. Kimi zaman inşaatı, tadilatı, tamiratı yeni bitmiş bir daire, bina olabilir ve büyük temizlik ihtiyacı bulunuyordur. Bu durumda firmamız uzman ekibi dairenizin, iş yerinizin temizliğini her detayı ile yapmakta, bütün kalıntıları, inşaat artıklarını yok etmekte, dip köşe temizlik ile tamamen sizin kullanımınıza hazır hale getirmektedir.

Maalesef toplum olarak pek çok kişi boşalttığı daire ve iş yerini çok kirli bırakıyor. Kimi zaman içerisine girilmeyecek halde olabiliyor. Siz de daireyi tutmaya karar verdiğinizde taşınmadan önce mutlaka profesyonel bir temizliğin yapılması hasıl oluyor. Kaliteden ödün vermeyen tecrübeli ekibimizle bizler bütün bu ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Boş ev temizliği İstanbul

Taşınma öncesi ve sonrası temizlik ile birlikte sizlerin yorulmadan, zahmet çekmeden ev ve işyerlerinize güvenle taşınabilmenizi sağlıyoruz. Bu kapsam da mekânda bulunan bütün kaba ve çöp kalıntılarını topluyoruz. Tüm odaların pencerelerini ve doğramalarını dıştan siliyoruz. Pencere, doğrama aralarını vakumluyor, panjur varsa detaylıca siliyoruz. Eğer silinebilir boya veya duvar kağıdı varsa siliyor, yoksa kaba tozunu alıyoruz. Duvarlar fayans ya da seramikse yıkıyor, kuruluyoruz. Avizeleri, ampulleri detaylıca temizliyoruz. Bütün kapıları, kapı kollarını, üstlerini arkalı önlü siliyoruz. Petekleri, prizleri, radyatörleri siliyor, radyatör aralarında kir varsa detaylı olarak temizliyoruz. Süpürgelikleri her detayına kadar temizliyoruz. Parkeler hariç bütün zeminleri yıkıyor, parkeleri uygun şekilde ıslatmadan siliyoruz. Eğer zemin halı kaplı ise vakumlama, süpürme yapıyor, talep edilmesi halindeyse yıkıyoruz.

Bu temizlik işlemlerinde en önemli detay mutfaktır. Bizler uzman ekibimizle mutfak ve banyo dolaplarını tek tek içli dışlı siliyoruz. Buzdolabı bulunuyorsa içini dışını siliyor, her türlü kalıntıyı yok etmek için hummalı bir çalışma süreci takip ediyoruz. Zeminleri, mutfak tezgahının altını ve diğer alanları yıkıyor, kuru vakum çekiyoruz. Mutfaktaki, banyodaki ve tuvaletteki derz aralarını temizliyor, detaylıca parlatıyoruz.

Taşınma sonrası temizlik işlemlerimizde ise bütün çöpleri, kabalıkları alıyor, daireden uzaklaştırıyoruz. Zemini detaylı şekilde temizliyor, odaları ve oda kapılarını siliyoruz. Mutfakta duvarları, dolay yüzey ve içlerini, kapıları temizliyoruz. Banyo ve tuvaletlerde detaylı temizlik yapıyor, eşya varsa tozlarını alıyoruz.

Boş Ev Temizliği Fiyatlar

MK Temizlik şirketi olarak taşınma öncesi ve sonrası temizlik işlemlerimizde yılların tecrübesiyle hizmet veriyoruz. Her biri alanında yetişmiş, alması gereken eğitimleri tamamlamış, işini özveriyle yapan bir ekiple alışıyor, daire ve iş yerlerinizi en ince detaylarına kadar, hızlı ve güvenli şekilde tertemiz yapıyoruz. Temizlik yaparken kullandığımız bütün malzemeleri özenle seçiyor, en kaliteli temizlik ürünlerini kullanıyor, temizlenecek yüzeye göre ürün tercihinde bulunuyoruz. Bu sayede eşya ve yüzeylerin zarar görmesini önlüyoruz. Temizlik fiyatlarımızı taban fiyat üzerinden, temizlenecek mekâna göre belirliyoruz.

Paylaş