Stand Temizliği

Stand Temizliği, Fuar Temizliği Beylükdüzü ve diğer bölgelerde Profesyonel olarak vermekteyiz.

Standlar fuarlarda, genel organizasyonlarda ve bireysel tanıtım alanlarında her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği alanlardır. Haliyle de kirlenmeye oldukça müsaittirler. Fakat bir sonraki misafiri ağırlayabilmek veya bir sonraki günde misafirlerin karşısına temiz, bakımlı, pırıl pırıl çıkabilmek marka prestiji için çok değerlidir. Çünkü stantları ziyaret eden kişilerin ilk dikkat edecekleri standın dekoru ve temizliği olacaktır. Bu yüzden stantların ziyarete mahal vermeyecek bir kirliliğe bürünmeleri önlenmeli, temiz şekilde kapılarını açmalıdır.

Firma olarak stand temizliği uygulamalarımız kapsamında gerek fuar alanlarında gerekse bireysel alanlarda kullandığınız stantların temizliğini periyodik olarak yapıyoruz. Bilgi sahibi, tecrübeli personellerimizle stantlarınızın bütün bileşenlerini titizlikle temizliyoruz. Zira stantların temiz olması sadece misafirler için önem taşımaz. Gün boyu orada görev yapacak çalışanlar için de temizlik şarttır.

Çalışanlarınızın sağlıklı kalabilmeleri için stant alanında bulunan masaların, sandalyelerin, cam yüzeylerin, oturma alanlarının ve diğer bütün alanların detaylıca temizlenmesi gerekir. Bizler tecrübe ve bilgimizle bütün bunları en iyi şekilde yapıyor, çalışanlarınızın da sağlıklı, hijyenik ortamda bulunarak güvende kalmalarını sağlıyoruz. İşimize önemsiyor, öncelikle işimize ardından da sizlere saygı duyuyoruz. Stantlarınızı adeta kendimizinmişçesine tertemiz yapıyor, gerekli temizliği ve bakımlarını hızlı biçimde tamamlıyoruz.

Hijyenik Profesyonel Fuar ve Stand Temizliği

Stantların fonksiyonel ve güzel görünmesi için daha çok hassas yüzeyler, parlak yüzeyler tercih edilir. Bu, marka prestiji ve kalitesi için dekorasyonun önemli detaylarından birisidir. Fakat bu yüzeyler kirlenmeye ve lekelenmeye de son derece müsaittir. Bu yüzden zamanla göz dolduran estetikleri kirli bir yüzey haline gelir. İçerisinde bulunulan alanın hava koşulları, gelip gidenlerin bıraktığı kirler kısa sürede stantların estetiklerinin kaybolmasına yol açar. Bu da hiçbir işletme sahibinin maruz hoşnut olmayacağı bir durumdur. Bu yüzden de zaman zaman temizlenmeleri gerekir. Firmamız bu durumlarda deneyimli ve profesyonel kadrosuyla fark yaratıyor. En tecrübeli ve uzman kişilerden oluşan ekibimiz stand temizliği işlemini başarıyla yapmakta, standlarınızın her seferinde yeniymiş gibi görünmesini sağlamaktadır. Bu sayede firmanız prestij kaybı yaşamayacağı gibi bulunduğunuz alanın en dikkat çekici standlarından birisi olabilirsiniz.

Stantların kuruluş amacı hedef kitleye ulaşmak, iş potansiyelini arttırmaktır. Bunun içinde her şeyiyle kusursuz bir stant dekoru gerekir. Personel giyiminden stant ürünlerine, malzeme seçiminden temizliğe kadar her detay standınızın bulunduğunuz yerle uyum içinde olmasını ve hedef kitlenizi etkilemenizi, ilgilerini çekmenizi sağlar. Bizler bu alanda uzun yıllardır görev yapıyor ve ardımızda stantlarının temizliğini yaptığımız yüzlerce mutlu müşteri profili bırakmış bulunuyoruz. Sürekli stantlarda boy gösteren müşterilerimizle de kurduğumuz karşılıklı sadakat sayesinde stand temizliği işinin vazgeçilmezleri olmuş bulunuyoruz. Dilerseniz referanslarımızdan da görüş alabilir, stantlarınızı, prestijiniz ve sağlığınızı firmamıza emanet edebilirsiniz.

Stand Temizliğinde İki Farklı Yöntem

Stand temizliği yapılırken en önemli detayların başında hızlı ve kaliteli olmak gerekir. Bu bakımdan temizlik için iki farklı tercihte bulunulur. Bunlardan ilki her gün stant açılmadan önce temizliğin yapılıp bitirilmesi ve gün sonunda ertesi gün için yeniden temizlenmesidir. İnsan sirkülasyonunun daha az veya çok fazla olduğu durumlarda bu yöntem tercih edilir. Personellerimiz standınızı açmadan önce bütün temizlikleri bitirip organizasyonun açılışına standınızı hazır hale getirirler.

İkinci stand temizliği yöntemi ise temizliğin düzenli aralıklarla ziyaretçiler varken de yapılmasıdır. Bu, ilkinden daha fazla profesyonellik gerektirir. Çünkü sizler ziyaretçilerinizle iletişim kurmaya devam ederken ne sizi ne de onları rahatsız etmeden temizlik işlemlerinin bitirilmesi gerekir. MK Temizlik Şirketimiz böyle bir tercihte de stantlarınızı düzenli aralıklarla kolaylıkla temizlemeye devam etmektedir.

Paylaş