Site Temizliği

Site Temizliği nasıl yapılır, fiyatları ne kadar gibi soruların cevaplarını bulabileceğiniz gibi sitenizin temizlenmesi konusunda şirketimizden hizmet alabilirsiniz.

Siteler günümüz yaşam alanları içerisinde hızla artış gösteren toplu yaşam alanlarıdır. Kendi kendine çoğu işlemleri yapabilen küçük bir yerleşim yeri de denebilir. Bu şekilde bir tasarım yapılmasında güvenlikli bir yaşam oluşturulması hedeflenmiştir. Günümüzde çok sık şekilde kötü niyetli insanlar tarafından farklı türde işler yapılmaktadır. Bunun önlenmesi için siteler büyük öneme sahiptir. Ancak bu sitelerin belirli aralıklarla temizliğinin yapılması şarttır. İnsan olarak temiz bir çevrede yaşamak sağlığımız için büyük öneme sahiptir.

MK Temizlik şirketi olarak bizler sizlerin ortak yaşam alanlarından birisi olan sitelerinizin çevre temizliğini, asansör, merdiven, ortak alınlarında bulunan kapı, pencere gibi yerlerinde temizliklerini yapmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlimizde alanında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve bilgili çalışan ekip üyelerimiz ile bu işlemleri yapmaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden site temizliği konusunda hizmet alabilirsiniz.

Sitelerde Temizlik Nasıl Yapılır?

Sitelerimiz ortak yaşam alanlarının ve kullanım alanlarını olduğu bir yapı türüdür. Bu yapı içerinde spor salonları, açık yüzme havuzları, kapalı yüzme havuzları, masaj salonları, sauna, dinlenebileceğimiz açık alanlar gibi farklı hizmetler alabileceğimiz mekânlar bulunmaktadır. MK Temizlik olarak bu site temizliği alanına giren mekânların temizliklerini yapmakta ve sizlerin kullanımınıza sunmaktayız. Kullanılan bu ortak alanlar hastalıkların ve enfeksiyonların yayılması için çok iyi bir ortam oluşturmaktadır. Bu sorunun giderilmesi için düzenli ve sık aralıklarla temizlenmesi ve bu temizliğin profesyonel kişilerce doğru biçimde yapılması gerekmektedir.

Bizler uzun yıllardır sitelerin bahçe temizlik işlemlerini, havuzlarının klorlanması ve düzenli bir şekilde suyunun değiştirilmesi, kullanılan bu ortak alanların pencere, kapı gibi alanlarının düzenli bir şekilde temizlenmesi gibi birçok işlemi sağlamaktayız. Çalışanlarımızı işe başlatmadan önce gerekli eğitimleri ve kursları vermekte ve daha sonrasında işe almaktayız. Temizlik esnasında kullandığımız cihazlarımız son teknoloji olup, kaliteli temizlik ürünleri ile de birleştirerek site temizliği konusunda verimli bir sonuç elde etmekteyiz.

Özellikle aile bireylerimizden olan çocuklar bu konuda pek dikkat etmemekte ve hastalıklara, enfeksiyonlara karşı en büyük tehlikeye onlar maruz kalmaktadır. Bu yüzden çocukların kullanmış olduğu mekânları daha sık aralıklarla temizlemekteyiz. Sitede oluşan çöp atıkları da düzenli olarak çöp kovalarından toplanarak site dışında yer alan çöp konteynırına atılmasını sağlamaktayız.

Site Temizliği Fiyatları

Sitelerin çevre ve ortak alanlarının temizliği yanında iç mekânlarının, asansörlerinin temizliği de büyük önem arz etmektedir. MK Temizlik olarak bizler sizlerin kullanmış olduğu bu ortak alanları düzenli olarak temizlemekteyiz. BU sayede sizlere daha yaşanılabilir ve sağlıklı bir ortam sunmaktayız. Asansör temizlik işlemlerimizde hafif, kokusuz temizlik ürünlerini kullanmaya özen göstererek asansör içinde ağır bir koku meydana gelmesini önlemekteyiz.

Merdiven dairesinde yer alan pencereleri düzenli olarak silmekte ve kirlenmemesini sağlamaktayız. Merdivenlerde kullanılan karolar ve fayanslar üzerinde meydana gelen lekelenmeleri ve kirlilikleri düzenli bir şekilde kaliteli temizlik ürünleri ile temizlemekteyiz. Bu hizmetlerimizi site temizliği konusunda profesyonel hizmet almış, uzun yıllar bu sektörde hizmet veren çalışanlarımız ile yapmaktayız.

Eğer sizlerin de yönetim kademesinde bulunduğunuz bir site var ve bu sitenin temizlik işlemlerinin düzenli, kaliteli, profesyonel kişilerce, profesyonel cihazlarla ve temizlik ürünleri ile yaptırabileceğiniz bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. MK Temizlik Şirketi olarak bizler sizlerin ihtiyacı olan site temizliği hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Kurumumuz iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma prensiplerimizi öğrenebilirsiniz. MK Temizlik ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Paylaş