Plaza Temizliği

Plaza Temizliği hizmetlerinde plazaların iç mekân temizliklerini, cephe temizliklerini ve çevre temizliklerini yapmaktayız.

Plazalar iş dünyasının döndüğü ana merkezlerdir. Bu yüzden büyük bir öneme sahiptirler. Gelen kişiler üst düzey insanlar olduğundan dolayı çok hassas ve titiz olmaktadırlar. Düzenli olarak bu mekânların temizliklerinin yapılması ve hoş bir görüntü elde edilmesi gerekmektedir. MK Temizlik olarak bizler plazaların iç mekân temizliklerini, cephe temizliklerini ve çevre temizliklerini yapmaktayız. Verdiğimiz bu hizmetlerimizde alanında uzman, eğitimli ve güler yüzlü çalışan kişiler ile çalışmaktayız. Plaza temizliği konusunda uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde tecrübemizle daha kaliteli işlere imza atmaktayız. Sizlerde plazalarınızın temizlik işleri için profesyonel temizlik hizmeti sağlayan bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. MK Temizlik olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Plaza Dış Cephe Temizliği

Plazalar iş dünyası için büyük bir öneme sahip olan merkezlerdir. Dış cephe yapısı genel olarak ihtişamlı yüksek ve camlardan inşa edilen yapılardır. Normal bina yapılarından farklı olmasından dolayı cephelerinin de düzenli olarak temizliğinin yapılması gerekmektedir. Dış Cephenin camdan olması yağmur, toz ve diğer etkenlere maruz kalması sonucunda kirlenebilmektedir. Bu kirliliğin giderilmesi için dışarıdan temizlik işlemi yapılmalıdır. Ancak plazalar yüksek katlı olmasından dolayı bu işlem çokta kolaya olmayıp profesyonellik isteyen bir durumdur.

Plaza temizliği işleminde çalışan elemanlarımız çalışma öncesi gerekli eğitimler ve kurslara katılarak profesyonelleşmekte ve sonrasında hizmet sağlamaktadır. Plazaların dış temizlik işlemi yapılması için öncelikle gerekli olan iskeleleri kurmaktayız. Sağlamlık konusunda gerekli tüm önlemleri aldıktan sonra temizlik işlemine başlamaktayız. Kullanmış olduğumuz vinç sistemlerimizin düzenli olarak bakımlarını yaptırmakta ve yaşanabilecek iş kazalarına karşı hazırlıklı olmaktayız. Yüksek irtifalarda çalışılmasından dolayı herhangi bir teknik sorun çalışanlarına mal olabileceği için çok özenli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Plaza temizliği dış cephelerde yapılırken hava şartları ve rüzgârın durumu da çalışma için büyük bir öneme sahiptir. Sonuçta çelik halatlar ucunda çalışıldığı için rüzgârdan etkilenmektedir.

Çalışanlarımız gerekli güvenlik önlemlerini alarak temizlik işlemlerini yapmaktadırlar. Bu işlemler esnasında en son teknoloji temizlik cihazlarını ve kaliteli temizlik ürünlerini kullanarak bu işlemleri yapmaktadırlar. Dış cephe temizliğinde çalışan görevlilerimiz alanında uzun yıllar hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü kişilerdir. Plazaların dış cephe temizlikleri konusunda profesyonel hizmetler vereceğinden emin olabilirsiniz.

Plaza İç Mekân ve Çevre Temizlikleri

Plazalar iş dünyası için büyük öneme sahip olduklarından dolayı düzenli olarak temizlenmeli ve bakımlı tutulmalıdırlar. MK Temizlik şirketi olarak bizler plaza temizliği konusunda profesyonel hizmetler sağlamaktayız. Çevre temizliği Plazaya gelen iş adamlarının ve diğer insanların karşılaştıkları ilk yerlerdir. BU yüzden ilk gözlem her zaman önemli olduğu için çevresinin temiz, bakımlı ve güzle görünmesi büyük bir avantajdır. Alanında uzman çalışan ekip üyelerimize ile plazaların çevre temizliklerini yapmaktayız. Plaza iç mekân temizliği de büyük öneme sahiptir. Gelen iş adamları ve çalışan tüm insanlar günün büyük bir bölümünü bu alanlarda geçirdikleri için temiz bir çevre sağlanması gereklidir.

MK Temizlik şirketi olarak bizler plazaların düzenli olarak temizlik işlerini üstlenmekteyiz. Ofis odaları, koridorlar, asansörler, merdivenler, iç cephe yüzünden cam temizlikleri gibi birçok farklı alanda sizlere hizmetler vermekteyiz. Sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetlerimizde kaliteli temizlik cihazları ve kaliteli temizlik ürünleri kullanmaktayız. Çalışanlarımız eğitimli olup, plaza temizliği esnasında içeride bulunan iş insanları gibi önemli insanlarla nasıl konuşulması gerektiği konusunda profesyonellerdir. Eğer sizlerin de plaza temizlik işlemleri için profesyonel temizlik cihazları, ürünleri ve ekip üyeleri ile kaliteli hizmet veren bir kurum arayışınız var ise doğru adrestesiniz. MK Temizlik olarak bizler sizlere bu konuda yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Paylaş