Otel Temizliği

Otel temizliği nasıl yapılır, İstanbul’da günlük otel temizliği şirketleri arasında yer alan ve bu hizmeti veren şirketimiz düzenli olarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Otellerin temizliği hususunda uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan şirketimiz için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti son derece önemlidir. Oteller için temizlik önemli bir unsurdur çünkü belirli hijyen prosedürlerine uymak zorundadırlar.

Otel Temizliği Nasıl Yapılır?

Otel temizliği nasıl yapılır, bir temizlik şirketinin bilmesi gereken önemli bir konudur. Otel temizliği başlı başına bir uzmanlık alanıdır. Bütün temizlik işlerinde olduğu gibi otel temizliği de tabi ki bir ekip işidir. Kat temizlikleri, ortak kullanım alanlarının temizliği, oda temizlikleri gibi pek çok alandan oluştuğu için profesyonel bir ekip olmadan bu temizliği sağlamak imkânsızdır. Neyse ki bizim firmamız profesyonel ekip arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Otellerde müşteri giriş ve çıkışları oldukça fazla olduğundan düzenli temizliğe tabi tutulmalıdır. İnsanların yoğun olarak kullandığı yerlerde aksatılmadan temizlik gerçekleştirilmeli ve belirli çizelgeler doğrultusunda bu temizlik düzene oturtulmalıdır aksi halde insan sağlığı için risk oluşturacak etmenler meydana gelir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen temizliklerde en önemli kriter kullanılan malzemelerin kalitesidir. Malzemeler kaliteli olmazsa temizlikte yüzde yüz istenilen oran elde edilemez. Biz de firma olarak en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız.

Temizlik sektörü dur durak bilmeden gelişmektedir, firmamız da başarısına başarı katabilmek amacıyla bu yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Sadece yenilikleri yakından takip etmekle kalmıyor ve işimizde de başarılı şekilde uyguluyoruz. Dünya standartlarında kaliteye sahip temizlik malzemelerini tercih ediyor ve işimizde kullanıyoruz. Bu sayede dezenfekte etmediğimiz hiçbir köşe kalmıyor. İşimiz bizim için son derece önemli ve hassastır. Öncelikle ekibimizi belirliyor ve otel temizliği için alana geliyoruz.

Kesinlikle temizliğimizi dağınık ve düzensiz yapmıyoruz. Önemli olanı gerçekleştiriyor ve kendimize bir yol haritayı çiziyoruz. Bütün temizlik işlemlerini sıralamaya uyarak son derece profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Sıralı temizlik anlayışımız sayesinde bakterilerden arınmayan dik köşe kalmıyor, işte bizim işimize göstermiş olduğumuz saygı da burada belli oluyor. Sadece müşterilerin kullandığı otel kısımlarını değil aynı zamanda bulaşıkhane, çamaşırhane ve mutfak gibi otelin diğer alanlarını da temizliğimize tabi tutuyoruz. Otelin arınmayan tek bir köşesi dahi kalmıyor.

Otel Temizliğinde Önemli Unsurlar

Otel temizliği konusunda en önemli unsurlardan birisi tabi ki düzenli temizliktir. Sayıca fazla insanın giriş çıkış yaptığı otellerde düzenli temizlik sağlanmazsa insan hayatını riske atacak sorunlar ortaya çıkabilir. Hiçbir otel böyle bir durumla karşı karşıya kalmayı arzu etmez ve sektörün en başarılı ekibiyle çalışmayı ister. İşte tam da bu noktada sizlerin imdadına firma olarak biz yetişiyoruz. Hiçbir zaman kaliteden ödün vermedik asla da vermeyi düşünmüyoruz. Gelişen teknolojiyi takip edip işimizde kullanarak oteller her ne kadar büyük olursa olsun temizlik işlemini en kısa süre zarfında gerçekleştiriyoruz. Tabi bu başarıda değerli ekip arkadaşlarımızın da payı asla inkâr edilemez. Biz bir ekibiz ve başarımız da kalitemiz de ortaktır.

Deneyimlerimiz sayesinde üstesinden gelemediğimiz hiçbir otel temizliği olmadı. Şimdiye kadar hiçbir müşterimizden en ufak bir şikâyet yahut olumsuz yorum da almadık. Başarılarımız ile her zaman gündemde kaldık, kalitemizden ödün vermemek için yoğun çaba sarf ettik. Her zaman sektörün bir numarası olmak için çabaladık. Otellerinizin düzenli olarak temizliği sağlansın ve müşterilerinize daha temiz ve ferah bir ortam sunmak istemez misiniz? Unutmayın ki çalıştığınız yerin temizliği müşterilerin memnuniyetini kazanmanızda fayda sağlayacak ve sizleri sektörün en iyisi haline getirecektir. Sizler de başarıdan başarıya koşan firmamızdan hizmet almak istiyorsanız en kısa sürede şubemizi ziyaret etmelisiniz. Kaliteli hizmet sizlerin hakkıdır.

Otel temizliği başlı başına bir uzmanlık alanıdır. Bütün temizlik işlerinde olduğu gibi otel temizliği de tabi ki bir ekip işidir. MK Temizlik şirketi olarak otellerinizi temizlemeye hazırız. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş