Okul Temizliği

Okul Temizliği Nedir, Okul Temizliği Nasıl Yapılır, Nasıl Olmalıdır? Marka ve işletme olarak arzumuz; okul temizliği hizmetini sizlere en uygun fiyata en kaliteli şekilde sunmaktır.

Okullarımız, bu ülkenin geleceği olan çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim gördüğü güzide eğitim ve öğretim mekanlarıdır. Eğitim ve öğretim yuvaları olan ve ülkemize harika bir nesil hazırlayan okullarımız da pırıl pırıl gençlerimizin daha iyi eğitim görmesi için olabildiğince temiz ve hijyenik olmalıdır. Bundan dolayı okul temizliği, oldukça hassas ve titiz bir şekilde yapılması gereken bir iştir. Firma olarak tüm titizlik ve hassaslığımızla hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. İşletmemiz çalışma saatleri kapsamında okullara kadar gelerek olabildiğince seri ve pratik bir şekilde temizlik işlemlerine başlıyor.

Çevreye rahatsızlık vermeden çalışmaya büyük önem veren MK Temizlik firmamız, öğrencileriniz için iç açıcı ve öğrenme azmini artırıcı tertemiz bir ortam hazırlıyor. Bu kapsamda yüksek kaliteli çalışmalarına devam eden MK Temizlik, kalitesinden ödün vermeden sektöründe hizmet etmeye gayret sarf ediyor.

Okul Temizliği Nedir?

MK Temizlik olarak, okul temizliği alanında üstün kalite hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çeşitli ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite gibi eğitim kurumları için okul temizliği hizmeti veren MK Temizlik, hijyenik ve sterilize koşullar altında çalışmaya gayret ederek yüksek düzey hizmet yelpazesi ile hizmet vermektedir.

Okullarınıza kadar gelerek en hızlı ve en yüksek kaliteli hizmeti en pratik şekilde sizlere sunmaya gayret eden MK Temizlik, müşteri memnuniyetine önem veren teknik kadrosu ve satış danışmanları ile sektöründe lider ve rakipsiz firma olarak hizmetlerine devam etmektedir. Pek çok kurum tarafından onaylı ve sağlık denetimlerinden başarıyla geçmiş olan MK Temizlik firmamız, hijyenik koşullar altında çalışarak öğrencileriniz için stabil ve steril bir eğitim ortamı sağlamaya gayret ediyor. Sağlık ve hijyen sertifikaları yönünden kusursuz bir marka imajı ile yoluna devam eden MK Temizlik işletmemiz, müşterilerinden aldığı büyük destekle gücüne güç katmaya devam ederek geniş hizmet seçenekleriyle alanında kusursuz bir şekilde hizmet veriyor.

Okul Temizliği Nasıl Yapılır?

MK Temizlik, okul temizliği işleri konusunda sektöründe isminden sık sık söz ettiren marka olarak saygıdeğer ve kıymetli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Marka ve işletme olarak arzumuz; okul temizliği hizmetini sizlere en uygun fiyata en kaliteli şekilde sunmaktır. MK Temizlik, rakip firmalardan arasından sıyrılarak temizlik sektöründe öne çıkan işletmelerden bir tanesi olmaya devam ediyor. Okullarınızın temizlik işlerini halletmek için var gücüyle çalışan MK Temizlik; okullar için fayans temizliği, parke temizliği gibi pek çok hizmet seçeneğini de geniş hizmet yelpazesinde bulunduruyor.

MK Temizlik, çalışma saatleri içerisinde sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede verme sözü veriyor. Okul içerisinde; öğretmenler odası temizliği, okul tuvalet temizliği, koridor temizliği, parke temizliği, laminant temizliği, duvar temizliği ve fayans temizliği işlerini büyük bir incelik ve hassaslıkla sizler için gerçekleştiren MK Temizlik Şirketi, yüksek kalitesinden ödün vermiyor.

Alanında tecrübe ve deneyim sahibi teknik yıkama ve temizleme kadrosu ile çalışan temizlik firmamız, bünyesinde güler yüzlü ve müşterilere karşı kibar ve nazik tutumlar sergileyen satış elemanlarına da yer veriyor. MK Temizlik olarak, sosyal medya hesapları üzerinden de epey aktif olmaya gayret ediyoruz.

Sosyal medya hesaplarımızdan yapıcı eleştirilerinizi ve tüm yorumlarınızı dikkatle inceleyen sosyal medya ekibimiz, bu geri bildirimler sayesinde kendisi sürekli olarak güncelliyor. Bu güncelleme ışığında her geçen gün sürekli olarak gelişmeye devam eden MK Temizlik ekibimiz, yıkama ve temizlik faaliyetlerini en yeni ve en güncel ekipmanlarla donanmış halde olarak yapmaya gayret ediyor.

Okul Temizliği ile ilgili yazılar

Çocuklarını okula gönderen aileler için okulun temiz ve hijyenik olması bilindiği üzere çok önemlidir. Çocuğu için hiçbir fedekârlıktan kaçınmayan anne ve babalar bu yüzden en temiz okulu seçerler ve çocuklarını bu okullara gönderirler. Milli eğitim Bakanlığı bu konuda genelge yayınlamıştır. Genelgeyi aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

http://istanbul.meb.gov.tr/egitimdenetmenleri/edergi/dosya/temizlik_rehberi.docx

Temizlik İşleri İle İlgili Görev ve Sorumlulukların Dağılımı

Okul ve kurumda verimli,ekonomik,sağlıklı ve güvenli bir ortam hazırlanmasında ve bunun sürekli olmasının sağlanmasında yöneticiden hizmetliye kadar her kademedeki personelin iyi bir koordinasyon (iletişim ve etkileşim) içinde çalışması gerekir.

İstenilen temizlik ve düzenin sağlanması,bu işlerle ilgili sorumluların sıkı ve sürekli takip ve kontrolü ile mümkündür.

Bu nedenle,okul müdürleri,müdür yardımcıları,nöbetçi öğretmenler ve iç hizmetler sorumlusu bir plan dahilinde,okulun temizliğinin gerektiği gibi yapılmasını sağlamak,kontrol etmek,eksikleri zamanında düzelmek,tamamlamak ve günü gününe gerekli önlemleri almak zorundadırlar.

 

 

Paylaş