Ofis Temizliği

Ofis temizliği İstanbul şirketleri denildiği zaman akla ilk gelen veya yapan firmalar arasında yer alan MK Temizlik ailesi olarak, değerli müşterilerimize kaliteli ve kusursuz temizlik hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Sizi tercih eden müşterilerinize ve ofisinizi ziyaret eden misafirlerinize iyi bir izlenim bırakmak için öncelikle ofisinizi temiz ve düzenli tutmanız gerekecektir. Çünkü bu düzen ve temiz alan sayesinde işinizi ne kadar titizlikle yaptığınızın mesajını müşterilerinize vermiş olacaksınız. Ferah, temiz ve düzenli bir ortam her zaman sakinlik ve dinginlik verir. Bu hem sizin çalışma düzeninize yansıyacak hem enerjinizi etkileyecek hem de müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki bırakacaktır. Günün telaşı, yorucu ve yoğun iş temponuz dolayısıyla ofisinize gerekli özeni gösteremeyebilirsiniz. Bu durumda ofis temizliği için firmamızda görev alan profesyonel ekibimizden faydalanabilirsiniz. Yıllardır bu sektörün içerisinde olan, bilgi ve tecrübe sahibi ekibimizle kaliteli, güvenilir ve kusursuz temizlik hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Ofis Temizliği Ücretleri

Ofis temizliği ücretleri ne kadar, kaç para diye merak ediyorsanız MK temizlik şirketimizi hemen arayabilirsiniz. Sektörde en ekonomik ücretlerin firmamızda olduğundan emin olabilirsiniz.

Temizlikte Nelere Dikkat Edilmeli

  • Ortamın sonundan, çıkış noktasına doğru temizlik yapılmalı.
  • Yukarıdan aşağıya doğru temizlik yapılmalı.
  • Temiz alandan, kirli alana doğru temizlik yapılmalı.
  • Yer yüzeylerinde ve camlarda herhangi bir iz ya da leke kalmamalı.
  • Varsa çiçek yapraklarında ve saksıda toz kalmamalı.
  • Kaliteli ve güvenilir temizlik malzemeleri kullanılmalı.
  • Ortamın temizliği sağlanırken kişisel hijyene de dikkat edilmeli.

Ofis temizliği, pek çok alanda dikkat edilmesi gereken bir iş… Çünkü yapılacak küçük bir hata, müşterileriniz tarafından olumsuz algılanmanıza sebep olabilir. Onca güzellik ve düzen arasında emin olun ki küçük bir kusur bile göze çarpar. Bu yüzden temizlik özenle ve dikkatle yapılmalıdır. Ekibimizle birlikte bu hizmeti kusursuz ve eksiksiz olarak sizlere sunuyoruz. Yer yüzeylerinin temizliğine, duvarların ve tavanın temizliğine, avizelerin ve aydınlatma sistemlerinin temizliğine özeniyoruz. Günümüzde ofis dekorasyonlarında pek çok alternatif kullanılmaktadır. Ofisinizde bulunan aksesuarların dikkat çekiyor olması, bu aksesuarların temiz ve düzenli tutulması demektir. Unutmayın, şıklık kadar temizlik de önemsenir.

Ofis Temizliğinde Düzen

Ofis temizliği denildiği zaman akla sadece hijyenik ortam geliyor öyle değil mi? Ama unutulan bir şey var. Temizlikle beraber düzenin de o ortamda hakim olması. Sizi tercih eden müşterilerinizde ve misafirlerinizde iyi bir izlenim bırakmak için temizliği ön planda tuttuğunuz kadar düzeni de ön planda tutmanız gerekmektedir. Çünkü temiz bir ortam düzensiz olduktan sonra emin olun ki temizliğin çok bir etkisi kalmıyor. Bu doğrultuda profesyonel ekibimizle masa üstlerini, dolapları ve rafları, ofisinizde bulunan masa, sandalye ve koltukların düzenlenmesini kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Kitaplarınızı ve dosyalarınızı hiçbir zarar vermeden olması gerektiği gibi yerleştiriyoruz. Böylelikle aradığınızı kolaylıkla bulacak, ofis içerisinde belirli bir düzene sahip olacak ve müşterilerinize ferah, sade, şık, düzenli ve temiz bir ortam sunacaksınız.

Ofis temizliği konusunda dikkat edilmesi gereken bir önemli nokta ise ofis içerisinde bulunan önemli bilgi ve evrakların olmasıdır. Bu durumda sizlerin tercih edeceği temizlik ekibinin de güvenilir olması gerekmektedir. Aksi takdirde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. MK Temizlik ailesi olarak, bu sorunların yaşanmasına asla müsaade etmiyoruz. Bu yüzden firmamızın bünyesinde güvenilir, işine saygısı olan, çalışkan, enerjik ve samimi insanlara yer veriyoruz. Sektörde güvenle tercih edilen firmamız, bugüne dek kaliteli ve güvenilir temizlik hizmeti verdi. Bugünden sonra da aynı özenle ve dikkatle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Çalışmalarımızı kısa sürelerde tamamlıyor olmamız, işimizde hızlı olduğumuz ve zamandan tasarruf sağladığımız anlamına gelmektedir. Temizlik alanında kusursuz hizmet vermeye devam edeceğiz.

Paylaş