Merdiven Temizliği

Merdiven Temizliği fiyatlarımız her bütçeye uygun olarak ayarlanmaktadır. İstanbul, Ümraniye, Pendik ve Anadolu yakasındaki ilçe ve semtlerde bu hizmeti kusursuz olarak yapmaktayız. Mk temizlik şirketi hakkında bilgi almak için bizi hemen arayın.

Temizlik, herkesçe önemli bulunan bir gerekliliktir. İster ev ortamı ister iş ortamı temiz olmayan bir ortamda insanlar ne oturabilir ne çalışabilir. Şirketimiz uzman kadrosu, bilgiye ve teknolojiye dayalı altyapısı, sahip olduğu makine ve teçhizatlar ile büyük, orta ve küçük ölçekli tüm işletmelere hizmet verir.

MK Temizlik şirketimiz tarafından verilen hizmetler

Uzun yılların vermiş olduğu deneyimin sağladığı katkı ile siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve kesintisiz temizlik hizmetleri sunulur. Her zaman daha iyisini hedefleyerek ve bu hedefi başarmak için çalışmalar sürdürülüyor.

Temizlik şirketimizce verilen hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Ofis Temizliği
  • Ev Temizliği
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • İç Cam Temizliği
  • Dış Cam Temizliği
  • Personel Temini
  • Villa Temizliği
  • Merdiven Temizliği
  • Halı ve Koltuk Yıkama

Bu hizmetlerimizin dışında otel temizliği, fabrika temizliği, yangın sonrası temizlik ve site temizliği bulunur.

Detaylı ve Periyodik Temizlikler

Ofis temizliklerinde detaylı ve periyodik temizlikler şeklinde seçenek sunuluyor. Ofise ziyarete gelen misafirler için öncelikle ofisin temiz ve düzenli olması gerekiyor. Bu şekilde iş yapılan insanlara temiz alan sağlandığı gibi iş konusunda da ne kadar titizlikle çalışıldığı gösterilmiş oluyor. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en uygun çalışma gün ve saati belirlenerek seçmiş olduğumuz personel hizmet etmeye başlar. Bu şekilde müşterilerimizin zaman ve iş kaybı önlenmiş olur.

Merdiven Temizliğinde Kalite Temel Gayemiz

Günümüzde özellikle metropol yaşantısında insanların pek çok şeye vakti kalmıyor. Apartman yaşantılarının çoğunlukta olduğu büyük şehirlerde apartman sakinlerinin belki de en büyük sorunu olan merdiven temizliği sorununa profesyonel çözüm sunuyoruz. Apartmanın dişi de en az içinde yaşamak kadar önemlidir.

Apartmanın kapısından içeriye girildiğinde hoş ve temiz bir koku almak bazen tüm yorgunluğun atılmasına sebep olabilir bu yüzdendir ki büyük problem teşkil eden bu hizmeti sorunsuz bir şekilde ve uzman kadromuz ile yerine getiriyoruz. Her verilen hizmette olduğu gibi müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir.

Firma olarak çeşitli hizmet kategorilerinde sağlamış olduğumuz referanslar arzu edildiği taktirde paylaşılır. Daha detaylı bilgi edinmek amacı ile 7/24 müşteri destek hattımızdan da hizmet veriliyor.

Paylaş