Hastane Temizliği

Hastane temizliği hastaların sürekli olarak tedavi görmesi sebebiyle son derece önemlidir. Hastaların olabildiğince sağlıklı ortamda tedavi görmesi için temizlik şarttır. Bu nedenle gerçekleştirilecek olan temizliğin profesyonel şekilde olması gerekir.

Hastane temizliği yapılırken tercih edilen malzemelerin anti bakteriyel olması mevcut konumda ki bakterilerin yok olması için önemlidir. Özellikle hastane temizliği alanında profesyonel bir ekip tercih edilerek yapılmalıdır.

Hastane Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Temizlik işleminden istenilen sonucun elde edilebilmesi için en kaliteli ve doğru malzemeler, profesyonel bir ekip ile çalışmak gerekmektedir. Firmamız tarafından kullanılan temizlik araçlarının birçoğu tek kullanımlıktır ama daimi olarak kullanılan malzemeler de vardır. Bu malzemelerin sürekli olarak temizliği gerçekleştirilmektedir. Temizlikte daha başarılı sonuçlar elde edilebilmesi için malzemelerin hijyenik olması önem arz eder. Hastane temizliği diğer temizliklere nazaran daha önemlidir çünkü hastaların sağlığı açısından steril ve hijyenik bir ortam elde edilmek zorundadır. Temizlik işlemleri sırasıyla yapılıp hiçbir ayrıntı gözden kaçırılmaz.

Bakteri, toz ve kir unsurları ortadan yüzde yüz şekilde kaldırılır. Dezenfekte işlemleri düzenli olarak gerçekleştirilir böylece hastanede tedavi görmekte olan hastaların sağlığı riske atılmaz. Firmamız için hastalarımızın hayatı ve sağlığı son derece önemlidir. Hastane temizliği hastanenin boyutuna göre farklı zaman dilimlerinde gerçekleştirilir. Genel anlamda hastaneler oldukça büyüktür bu nedenle çok kısa sürede temizlik bitmez fakat gelişen teknoloji sayesinde süreyi en aza indirmekteyiz. Firmamız gelişen teknolojiyi işimizde kullanarak hem zamandan tasarruf sağlar hem de kalite seviyesini yükseltir. Teknolojinin yanı sıra ekibimizin de sayıca fazla olması zaman konusunda bize avantaj sağlamaktadır. Ekibimiz alanında tecrübeli ve uzman kişilerden oluşmaktadır.

Hastane temizliği çalışmalarımızda profesyonel hizmetlerimiz ile hijyenik sonuçlar elde ediyoruz ve başarımıza başarı katıyoruz. Temizlik karışık şekilde değil de belirli bir sıralamaya göre yapılır böylece hastanenin hiçbir köşesinde bakteri kalmamış olur. Dip köşe gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetimiz sayesinde hastalarımız da huzur ve güven içerisinde tedavilerini sürdüreceklerdir. Temizlik aşamalarının sırası ile gerçekleştirilmesinde ki önemli ayrıntılardan birisi de bakterilerin farklı alanlara bulaşmadan engellenmesidir.

Hastane Temizliğini Gerçekleştiren Personelimiz

Hastane temizliği firmamız tarafından yapılan en önemli çalışmalardan birisidir. Bizim yaptığımız her çalışma gibi hastane temizliğinde de personelimiz büyük rol oynamaktadır. MK temizlik şirketi personelimiz temizlik için iş kıyafeti konusunda oldukça hassastır. Hastane temizliği işine uygun olacak şekilde eldiven, bone, maske, iş kıyafeti sürekli olarak kullanılmaktadır. Hastaların sağlığı için temizlikte her hususa dikkat etmekteyiz ve sektörde bizim kadar iddialı başka bir firma daha yok diyebiliriz. Hastaneler topluma açık olduğu için temizliği de periyodik şekilde gerçekleştirilmelidir. Düzenli yapılmayan hastane temizlikleri oldukça büyük riskler doğurabilmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgede hastane temizliği hakkında ayrıntılı bilgi verilmiştir.

Hastane yönetimleri de bunun farkında olduğu için daima bizim gibi profesyonel firmaları tercih etmelidirler. Alanında uzmanlaşmış olan personelimiz hastane temizliği sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilerek hareket etmektedir. Şimdiye kadar verdiğimiz hizmetten memnun kalmayan hiç kimse olmadı. İnsanların tedavi olmak amacıyla gittiği hastanelerden daha kötü şekilde çıkmasını istemezsiniz bu nedenle siz de sektörün en kaliteli ve başarılı firmasından hizmet almaya ne dersiniz?

Son derece hijyenik olarak gerçekleştirdiğimiz hastane temizliğimizin şahidi olabilirsiniz. Bizim işimizde hataya yer yoktur bu sebeple geçmişten günümüze kadar biriktirmiş olduğumuz tecrübeler ile hatasız çalışıyoruz. Sıfır hata ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sizlerin de takdirini kazanacaktır, biz buna eminiz. Tecrübeli ve işinde profesyonel ekibimizden en kaliteli hizmeti almayı hak ediyorsunuz. Ayrıntılı bilgi almak için firmamızı ziyaret etmeyi unutmayın lütfen.

Paylaş