Fayans, Mutfak ve Banyo Temizliği

Fayans, mutfak ve banyo temizliği hizmeti almak için bizimle hemen iletişime geçiniz.

Aklınıza takılacak tüm bu soruların cevaplarını MK temizlik şirketimizi arayarak öğrenebilirsiniz.
Yer Fayans Temizliği , Sararan Fayanslar Nasıl Temizlenir, Banyodaki Fayans Araları Nasıl Temizlenir, Fayans Temizliği Karbonat, Sararan Fayans Araları Nasıl Temizlenir, İnşaat Sonrası Fayans Temizliği Nasıl Yapılır, Banyo Duvarları Nasıl Temizlenir, Fayans Temizliği Deterjanı, Bref Fayans Temizliği, Dış Cephe Fayans Temizliği

Temizlik insan yaşamı için büyük bir öneme sahiptir. Sağlıklı bir yaşam sürmek için sağlıklı çevre koşulları altında yaşamamız gerekmektedir. Yaşam alanlarımız olan evlerimiz, işyerlerimiz ve süreli konaklama hizmetli aldığımız mekânların temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Bu mekânlar içerisinde farklı farklı alanların temizlikleri yapılmaktadır. Bunlardan biriside duvarların ve fayansların temizlikleridir. Hem görüntü açısından hem de sağlıklı bir yaşam alanı açsısından bu alanların temizlenmesi gerekmektedir. MK Temizlik olarak bizle sizlerin ev, işyeri, konaklama tesisleri gibi mekânlarınızın mutfak,banyo ve fayans temizliği, derz dolgu araları temizliği gibi işlemlerini itina ile yapmakta ve sizlere teslim etmekteyiz. Hizmetlerimizi alanında uzman, gerekli olan eğitim ve kursları almış, profesyonel kişilerce sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Temizlik İşlemlerinde Kullanılan Yöntemler

Duvar ve fayans temizliği işleminde birçok farklı metot bulunmaktadır. Duvarlarımız evlerimizin hijyenik bir ortam olması konusunda büyük bir etkidi vardır. Doğrudan yaşam alanlarımızı etkilemektedir. Bu yüzden duvarlarımızın temiz ve hijyenik tutulması bizler için büyük önem arz etmektedir. Normalde duvarlardaki temizlik işlemi için en bilindik yöntem boyama işlemidir. Ancak yeniden boyamak hem daha zahmetli hem de daha maliyetli bir durumdur. Bu yöntem pekte doğru bir yöntem olduğu söylenemez. MK Temizlik olarak sizlere daha uygun fiyatlı yöntemlerimiz ile daha kaliteli sonuçların elde edildiği temizlik işlemleri sunmaktayız.

Duvar ve fayans temizliği konusunda duvarlarınızın türüne ve boyasına göre farklı uygulamalar gerçekleştirmekteyiz. Bu yöntemleri sıralayacak olursak;

  • Buharlı Temizlik
  • Vakumlu Temizlik
  • Duvar Suyu ile Temizlik

Yukarıda sıralanan işlemler içerisinden sizlerin duvarlarına en uygun olan yöntemi belirlemekte ve sizlere bu hizmetleri sağlamaktayız. Verdiğimiz hizmetlerimizde son teknoloji temizlik cihazlarını kullanmakta ve kaliteli, toplum tarafından beğenilerek kullanılan temizlik ürünleri ile bu temizlik işlemlerini yapmaktayız. Çalışan temizlik personellerimiz alanlarında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren, tecrübeli, eğitimli kişilerdir.

Duvar suyu ile temizleme işleminde öncelikle elektrikli süpürge ile kaba pislikleri temizlenmeli sonrasında gerekli temizlik ürünleri karıştırılarak duvar suyu ile iyice silinerek temizlik işlemini gerçekleştirmekteyiz. Buharlı Temizlik işleminde ise odanın hava alan alanlarını kapatmakta ve buharlı temizlik cihazımız ile nemlendirerek duvardaki kirleri yumuşatmakta ve ardından temizlemekteyiz. Vakumlu Temizlikte ise temizlenecek alanı güçlü vakum cihazlarımız ile temizlemekteyiz. Duvar ve fayans temizliği işleminin bitmesinin ardından odanızı havalandırmakta ve kurumaya bırakmaktayız.

Özel Fayans Temizliği

Fayans temizliği duvar temizliği işlemine göre biraz daha dikkatli ve özenli davranılarak yapılması gereken işlemlerdir. Genellikle fayanslar banyo, tuvalet, merdiven ve mutfak gibi su ile işlemlerin yapıldığı mekânlarda kullanılmaktadır. Fayanslar düz duvarlara göre daha hassas ve çizilebilir bir yapıda oldukları için temizlik işlemi profesyonel, tecrübeli eller tarafından gerçekleştirilmelidir.

Fayans temizliği işleminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise temizlik işleminin düzenli ve kısa aralıklarla yapılması gerektiğidir. Eğer uzun süre temizlik işlemi yapılmaz ve fayans üzerinde kirlenmeler, kararmalar meydana gelirse bunların giderilmesi ilerleyen süreçte daha zor olacaktır. Sık aralıklar ile temizlenerek bu sorun ortadan kaldırılabilir. Temizlik işleminde kullanmış olduğumuz temizlik malzemelerinin iyice kullanılması ardından su ile durulanması gereklidir. Fayans üzerinde kuruması halinde sağlığımız açısından tehdit oluşturabilmektedir. MK Temizlik olarak sizlere vermiş olduğumuz bu duvar ve fayans temizliği hizmetlerinde dikkatli ve sağlığınızı tehdit etmeyecek şekilde işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kolay ve pratik fayans temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabını bu linkten de öğrenebilirsiniz.

Eğer sizlerin de duvarları, fayansları kirlendi ise ve temizleme konuda profesyonel hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. MK Temizlik Şirketi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Paylaş