Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik firmaları arasında yer alan şirketimiz, endüstriyel temizlik ürünleri, makineleri, kimyasalları ile sanayi ve fabrikalarda kaliteli hizmete devam edebilmek için düzenli olarak temizlik ve bakım işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Kullanılan makinelerin ve çalışmaların gerçekleştiği ortamın hijyenik olması, temiz ve bakımlı olması o iş yerinde aksaklıkların meydana gelmesini önlemektedir. Sanayi ve fabrikalarda yapılan bu temizliğe Endüstriyel temizlik adı verilmektedir.

Hizmet verdiğiniz alan ne olursa olsun kullandığınız makinelerde zamanla kir, yağ ve toz birikmektedir. Hatta çoğu zaman üretim yaptığınız ürünlerin parçaları da makinelerinizde toplanarak zarar vermektedir. Makinelerinizden daha verimli sonuçlar alabilmek için bu kirin, yağın, tozun ve parçaların temizlenmesi, makinelerinizin düzenli olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Bu konuda ihtiyacınız olan tek şey profesyonel Endüstriyel temizlik yapan bir firmadır. MK Temizlik ailesi olarak, profesyonel ekibimiz ve kaliteli temizliğimizle sanayi ve fabrikalarda hizmet vermekteyiz.

Sanayi ve Fabrikalarda Temizlik Nasıl Olur?

Öncelikle kesin ve güvenilir çözümler için kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Aksi takdirde temizlik sonrasında başarı elde edilemediği gibi makineler de zarar görebilir. Bu durumda işleriniz aksayabilir ve mağdur olabilirsiniz. Yapmanız gereken, güveneceğiniz bir firmayı tercih etmek olacaktır. MK Temizlik ailesi olarak, sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana müşterilerimize kaliteli ve kesin çözümlü çalışmalarımızla hizmet verdik. Profesyonel ekibimizle birlikte yaptığımız temizlik işlemlerinde çeşitli temizlik ekipmanları ve çeşitli kimyasallar kullanarak temizlik yapılacak alanın ve bölgenin dezenfekte işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kullanmış olduğumuz kimyasallar akıllarda soru işareti bırakmasın. Çünkü makinelerinize zarar verecek hal ve hareketlere firmamızın bünyesinde yer vermiyoruz. Makinelerinizin temizlik ve bakım işlemlerini kalite standartları içerisinde gerçekleştirirken çıkarılması zor gibi görünen kir ve lekelerin temizlenmesini sağlıyoruz. Uyguladığımız temizlik yöntemleri sayesinde makineleriniz eskisinden daha iyi görünecek ve daha iyi çalışacaktır. Hizmetinize sunduğumuz Endüstriyel temizlik çalışmaları mekanik ve kimyasal olmak üzere toplam iki aşamada gerçekleşmektedir. Mekanik temizlikte çekiç, temizlik makineleri, süpürge, kürek gibi çeşitli el aletleri yer almaktadır. Kimyasal temizlik ise çözücü özelliğe sahip sıvı türünde temizlik malzemeleriyle yapılmaktadır.

Endüstriyel Temizlik Hangi Alanda ve Hangi Aşamalarda Gerçekleşmelidir?

  • Fabrikalarda üretimi yapılan ürünlerin parçalarının atık olarak bırakılması
  • Depolama alanlarında oluşan kireçlenmeler, paslanmalar, aşınmalar
  • Makinelerde meydana gelen birikinti ve kirlilik

Makineleriniz, kullanıldığı süre boyunca kir, pas ve kalıntı tutar. Biriken bu kir, pas ve kalıntılar belirli bir süre sonra makinelerinizin arızalanmasına ya da hatalı işlem görmesine sebep olur. Belki zamanla belki aniden çalışmayı durdurur. Bu durumda maddi ve manevi zarar etmiş olursunuz. Bu zararı yaşamamak için makinelerinizin bakımını ve temizliğini düzenli olarak, zamanında ve güvendiğiniz ekiplere yaptırmanız gerekmektedir. MK Temizlik ailesi olarak, makinelerinizde biriken kiri, pası ve kalıntıyı en iyi şekilde temizleyerek hizmet vermekteyiz.

Makinelerinize zarar vermeden, daha temiz ve daha güvenilir çalışan makineler için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Fabrika, sanayi, atölye gibi Endüstriyel temizlik alanında vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde firmanızın iş verimliliğini arttırmış oluyoruz. Makineleriniz için kaliteli temizlik hizmetleri daima verebilmek için kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. İşimize olan ilgimiz ve saygımız sayesinde çalışmalarımızı kısa sürelerde, tüm kalitesiyle gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sizler için önemli olan zamandan tasarruf etmiş oluyoruz. Çalışmalarınızı eksiksiz olarak ilerletmek istiyorsanız, makinelerinizin bakım ve temizliğini de eksiksiz olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sizler için kaliteli malzemelerle, kaliteli temizlik hizmeti veriyoruz. Profesyonel ekibimize ve çalışmalarımıza güvenebilirsiniz. Endüstriyel temizlik alanında firmamızı tercih ederek, daha verimli işler gerçekleştirebilirsiniz. MK Temizlik şirketi ailesi olarak temizlik çalışmalarımızı güvenle ve kaliteyle gerçekleştiriyoruz.

Paylaş