Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği hizmetini uzun yıllardan beri vermekte olan firmamız kaliteden ödün vermeden ilerlemeye devam ediyor. Binaların dış yüzeylerinde mevcut olan granit, alüminyum, siding ve kompozit malzemelerinden oluşan bölgelerin temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

MK temizlik şirketimiz saydığımız yüzeyler ile sınırlı kalmamakta ve aklınıza gelebilecek bütün dış cephe yüzeyi temizliklerini başarılı şekilde gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin genelinde çalışmalar yürüten firmamız başarılı dokunuşları sayesinde binaların dış cephesini ışıl ışıl yapmaktadır. Yapmış olduğumuz işi kesinlikle kendiniz yapmamalısınız ve profesyonel firmamızdan yardım desteği talebinde bulunmalısınız. Unutmayalım ki dış cephe temizliğinde tecrübe ve teknik son derece önemlidir. Bu işi yapmaya çalışıp ölüm ile karşı karşıya kalan hatta ölen onlarca vatandaşımız mevcuttur. Firmamıza güvenin ve hayatınızı riske atmadan temizliğin tadını çıkartın. Sanıldığından çok daha meşakkatli ve uğraştırıcı olan bu iş ekstra tecrübe ve hassasiyet gerektirmektedir. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan ekibimiz de sektörün en tecrübeli isimlerinden oluştuğundan başarı bizim için kaçınılmaz olmaktadır. Dış cephe temizliği belirli bir sistem doğrultusunda ilerlemelidir. Bu da profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilebilir. Firmamız öncelikle siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda temizlik yapılacak olan binaya gelir ve inceleme başlatır.

Binanın dış cephesinde fizibilite çalışmaları yapılır. Erişim sağlama olanakları değerlendirilir ve planlama çıkartılır. Daha sonra ise kullanılması gereken malzemelerin kararı verilir. Malzemeler dış cepheye zarar vermeyen ve hijyen sağlayan içeriklerden oluşmaktadır. Bütün taslaklar özenle hazırlandıktan sonra bina sahibine fiyat teklif sunulur ve kabulü ile hemen çalışmalara başlanır. Çalışmalarımız kısa sürede sonlandırılmakta ve memnuniyet ile taçlandırılmaktadır.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış cephe temizliği gerçekleştireceğimiz binanın bütün ayrıntıları göz önüne alınarak işlemler başlatılır. Temizlik yapan ekibimiz son derece güvenilir ve kaliteli işler çıkartmaktadır. Binalarınızın eski ve kirli görüntüsünden kurtulmak için firmamıza başvurmalı ve hizmet talebinde bulunmalısınız. Firmamız aynı gün içerisinde bina incelemesi için bulunduğunuz konuma gelmektedir. Dış cephelerin konumuna ve cephenin yapısına göre kir ile kireç oluşmaktadır. Firmamızı arayarak ücretsiz keşif hizmeti talebinde de bulunabilirsiniz. Keşif sonrası fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği oldukça zordur. Bu konuda güvenliğiniz için profesyonel firmalardan hizmet almanız gerekir. Ülkemizde cam temizliği yapan pek çok firma vardır, firmamız bunlar arasında öncü konumdadır. Cam temizliğinde can güvenliği tehlikesi olduğundan gerekli bütün önlemlerimizi alarak çalışmalarımıza başlamaktayız. Hava şartları ve çevresel faktörler nedeni ile oluşan kirleri kısa süre içerisinde yok eden ekibimiz kaliteden ödün vermemektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış cephe temizliği nasıl yapılır diye merak edenler için kısaca anlatalım. Öncelikle temizlik yapınan mekânda zemin analizi yapılmalıdır. Vinç gibi araçları kullanmak için zemin uyumluluğu aranı. Çevre boşaltılarak işe başlanır. Gerekli izinler alındıktan hemen sonra işlem başlar. Belirlenmiş olan ürünler ile güvenilir şekilde temizlik gerçekleştirilir. Bu çalışma sanıldığı kadar uzun sürmez, kısa süre içerisinde sonlandırılır.

Cam Temizleme

Cam temizleme işlemi firmamız tarafından güvenilir ve profesyonel şekilde yapılır. Firmamız en kaliteli ürünleri kullanarak kısa süre zarfında binanızın camlarını temizler ve memnuniyetinizin şahidi olarak bölgeden ayrılır. Şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerde hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmadık, bu da bizim profesyonel bir firma olmamızdan kaynaklanıyor. Sizler de firmamızdan kaliteli ve güvenilir hizmet almak istiyorsanız en kısa süre zarfında şubemize gelebilir ya da internet sitemizde yer alan telefon numaramızı arayarak görüşme sağlayabilirsiniz. Kaliteli hizmet ile sizleri bekliyoruz.

Paylaş