Dershane Temizliği

Dershane Temizliği hizmeti almak için temizlik şirketimizi hemen arayın!

MK Temizlik ailesi olarak, alanında profesyonel ekibimizle birlikte dershane temizliği konusunda kaliteli, güvenilir ve kusursuz hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Üstelik bu mükemmel temizlik hizmetini uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Bildiğimiz üzere dershaneler gün içerisinde pek çok öğrenciye kapılarını açıyor. Yaz ve kış kullanımda olan dershanelerin daima temiz olması için düzenli olarak uzman ekipler tarafından temizlenmesi, yılın belirli dönemlerinde ise detaylı temizlik görmesi gerekmektedir. Bu temizlik uygulamasını alanında uzman ekiplere emanet ettiğiniz zaman gözünüz asla arkada kalmaz. Dershaneniz 7/24 temiz kalarak, öğrencilere ve ebeveynlere kusursuz bir ortam sunar. Bu da dershanenizi ön planda tutar. Eğer öğrencilerinize ve velilere temiz, ferah ve düzenli bir ortamda hizmet vermek istiyorsanız firmamız MK Temizlik tüm kalitesiyle hizmetinizde olacaktır.

Dershane Temizliğinde Nelere Dikkat Etmeli?

Dershane temizliği, önem ve dikkat isteyen bir iştir. Çünkü kullanım alanı çocuklara ve gençlere ait olduğu için kolaylıkla kirlenmekte ve dağılmaktadır. Kullanılan ortamların kısa sürede temizlenmesi de tekrar eski düzenine ulaşması gerekmektedir. Bunun içinde enerjisi hiç bitmeyen, işini severek ve saygıyla yapan, temizlik alanında tecrübe sahibi olan ekibe ihtiyaç vardır. Bu ekibi sizlere MK Temizlik Şirketi veriyor. Uygun fiyatlarla çalıştığımız profesyonel ekibimizle sizlere kusursuz temizlik hizmeti veriyoruz.

Dershane temizliği yer yüzeyi, duvar ve tavan temizliği, kapıların ve pencerelerin temizliği, masa ve sandalyelerin temizliği, çöplerin atılması gibi pek çok temizlik alanını kapsamaktadır. Yapılan temizlikle hem daha sağlıklı bir ortam sağlayacaksınız hem de dershanenizi tercih eden öğrenciler ve velilere karşı daha temiz bir ortam sunacaksınız. Unutmayın, vermiş olduğunuz eğitimin kalitesi kadar dershanenizin temizliği ve düzeni de oldukça önemli. Veliler üzerinde olumlu bir etki bırakmak istiyorsanız pırıl pırıl bir ortam sunmanız gerekmektedir. Bu esnada konuya uzman ekiplerimizle giriyoruz ve tüm temizliği üstleniyoruz.

Dershane Temizliği Ne Zaman ve Nasıl Yapılmalıdır?

Gün içerisinde yoğun bir tempoyla hizmet veren dershanelerin temizliği, daha iyi verim alınabilmesi için gece ya da açık olmadığı günlerde yapılmalıdır. Gün içerisinde gerçekleşen temizlikle beraber detaylı temizlik de düzenli olarak belirli zaman aralıklarında gerçekleşmelidir. Çünkü detaylı temizlik sayesinde yer yüzeylerinde, duvarlarda ve tavanlarda, kullanılan bitkilerde herhangi bir toz, kir veya leke bulunmayacaktır. Böylece gün içerisinde yapılan temizlikten de daha iyi verim alınır. Kusursuz bir temizlik için öncelikle güvenebileceğiniz bir ekibe ihtiyaç vardır.

MK Temizlik ailesine dershane temizliği konusunda rahatlıkla güvenebilirsiniz. Çünkü ekibimiz yılların kazandırdığı tecrübeler, bilgi ve birikimler sayesinde kalitelisini sektörde ispatlamış bulunmaktadır. Güvenle tercih edilerek kusursuz temizlik hizmetini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Temizlik sırasında ne mi yapıyoruz? Giriş kapısından derslik kapılarına kadar, yer yüzeylerinden tavana kadar her alanı özenle ve dikkatle temizliyoruz. Merdivenlerin temizliği, korkulukların temizliği, kapı kollarının ve pencerelerin temizliği, çöplerin düzenli olarak atılması dikkat ettiğimiz noktalar arasındadır. Kullanıma açık olan masaların, sandalyelerin ve koltukların temizliğini de özenle yapıyoruz. Lavaboların detaylı temizliği, aynaların temizliği, dolap ve rafların temizliği de profesyonel ekibimiz tarafından tüm kalitesiyle gerçekleşmektedir.

Kusursuz bir temizlik için öncelikle sırayla hareket edilmelidir. Yani önce yerleri silmek ve daha sonra duvarları, tavanı silmek pek de sağlıklı olmaz. Vermiş olduğumuz temizlik hizmetini belirli bir düzen içerisinde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede daha iyi sonuçlar alıyoruz. Kullandığımız temizlik malzemelerini kaliteli ürünlerden seçiyoruz.

Dershane temizliği uygulamasında kullandığımız makinelerimizin bakımını ve temizliğini de düzenli olarak yaptırıyoruz. Bu sayede çalışma esnasında yaşanacak aksiliklerin önüne geçmiş oluyoruz.

Paylaş