Cafe Restaurant Temizliği

Cafe Restaurant Temizliği İstanbul Ümraniye, Ataşehir, Beşiktaş gibi tüm ilçe ve semtlerde verilmektedir. Alanında uzman ekibimiz ve tecrübelerimiz eşliğinde mekana göre temizlik stratejisi belirliyor, mekanınızın ölçülerine göre personel tayini yapıyoruz.

Restaurant Temizliği Nasıl Yapılır, restaurant mutfak ve baca temizliği, restoran temizlik kuralları hakkında bilgi vereceğiz. Cafe ve restaurantlar genel temizlik ve hijyen kuralları bakımından oldukça hassas yerlerdir. Doğrudan insan sağlığını etkiledikleri için cafe ve restaurantların her zaman temiz olmaları gerekir. Üstelik yasalar da bunu gerektirir ve aksi durumda çok yüklü cezai yaptırılmalarla karşılaşılabilir.

Mutfağından servis alanına, kasasından camlarına kadar cafe ve restoranların her detayında temizlik olmalı. Bunun aksi misafirleri ve müşterileri rahatsız edecek ve işlemenizin çok büyük müşteri kaybına neden olacaktır. Fakat temiz, güzel dekore edilmiş bir restoran görsellik ve imaj açısından büyük avantaj sağlayacak, sizin tercih edilme oranınızı arttıracaktır. MK temizlik şirketi olarak bu alanda uzun yıllardır kalitenin ve güvenin değişmez adresi olmayı sürdürüyor. Sizler için cafe ve restoranlarınızı tertemiz yapıyor, imajınızın korunmasına ve steril bir mekânda müşterilerinize hizmet etme kolaylığı sağlıyoruz.

Cafe restaurant temizliği son derece hassastır. Çünkü bu mekânlarda kir ve gıda parçacıkları kirlenmenin asıl kaynağıdır. Zaman içinde tozlar ve tortular birikir. Tabakalaşmalar meydana gelir ve bunların yüksek oranda birikmesi yangın riski doğurur. Özellikle ocak çevresi böyle bir oluşuma son derece müsait olup önü alınamaz sonuçlara yol açabilir.

Cafe Restaurant (Restoran) Temizliğinde Yapılanlar

Cafe restaurant temizliği alanında tecrübelerimiz eşliğinde mekana göre temizlik stratejisi belirliyor, mekanınızın ölçülerine göre personel tayini yapıyoruz. Bu sayede işletmelerinizin temizliğini olabildiğince hızlı yapıyor, müşterilerinizden en kısa süreyle ayrı kalmanıza çabalıyoruz. Söz verdiğimiz saatte, söz verdiğimiz ekip ile adresinize ulaşarak tam zamanında pırıl pırıl bir işletmeyi tarafınıza teslim ediyoruz. Temizlik işlemlerimiz esnasında öncelikle zeminin temizliğine ve bakımını yapıyoruz. Bütün makinelerinizi elde geçiriyor, hiç birisinin mekanik yapısına zarar vermeden en zorlu kirlerinden dahi arındırıyoruz. Kablo kanallarının temizliğini yaparak hem buralarda birikmiş tozları ve kirleri alıyor hem de kirden, lekeden meydana gelen renk değişimlerini açıyoruz.

Cafe ve restoranlarda en çok kirlenen eşyalar avizeler ve lambalardır. Profesyonel ekibimizle aydınlatma ürünlerinize zarar vermeden başarıyla temizliyoruz. Mutfakta ve diğer bütün alanlarda kullanılan ekipmanları tek tek elden geçiriyor, detaylı ekipman temizliği yapıyoruz. Hem personel hem de müşteri alanlarının temizliğini gerektiği şekilde yaparak gerek kendi çalışanlarınız karşısında gerekse müşterileriniz karşısında imajınızı yükseltiyoruz. Çalışanlarınızın kendilerini rahat hissedecekleri temiz bir alan oluşturuyoruz. Eğer halı ve döşemelerinizi varsa yerinde halı yıkama işlemlerimizle ürünlerinizi iyice temizliyor, vakumluyor ve pırıl pırıl kullanımınıza açıyoruz.

Cafe restaurant temizliği işleminde dış cephe de önemlidir. Çünkü müşterilerinizin ilk intibaı dış cephe sayesinde oluşur. Bizler yeterli ekipmanımız ve eğitimli personellerimizle dış cephe cam temizliği işleriniz de yapıyor, camlarınızda herhangi bir çizik, leke bırakmadan bütün tozundan, lekesinden arındırıyoruz. Çöplerinizi atıyor, çöp kovalarınızı temizliyor ve çöp poşetlerinizi yeniliyoruz. Gerek personel gerekse müşteri tuvaletlerini temizliyor, derz aralarında oluşan renk değişimlerini, kireçlenmeleri gideriyoruz. Fayansları ve yerleri detaylı olarak yıkıyor, fırçalıyoruz. Tuvalet sarf malzemelerinin temizliklerini yapıyor, eksiklerini gideriyoruz. Ofis ekipmanlarının ve alanlarının temizliğini yapıyor, zeminde paspaslama, kurutma, süpürme, parlatma gibi detayları başarıyla yerine getiriyoruz.

Cafe Restaurant Temizliği Fiyatları

Cafe Restaurant temizliği sırasında önemli detaylardan birisi kullanılan temizlik ürünleridir. Çünkü onlarca farklı alan vardır ve bunların tamamında aynı temizlik ürünü hem sağlıklı olmaz hem de başarılı sonuç vermez. Bizler insan sağlığına zararsız, kaliteli temizlik ürünlerini hizmetlerimizde kullanıyoruz. Zemine ve ürüne göre temizlik ürünü tercih ediyor, özel alanlarda ve ürünlerde dahi hiçbir zafiyete mahal vermeden temizlik işlerimizi yapıyoruz. İşini severek yapan, işine ve size saygı duyan ekibimizle cafe restaurant temizliği işinde en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunuyoruz.

Paylaş