AVM Temizliği

AVM Temizliği hizmeti veren şirketimizden hizmet alabilirsiniz. Avm temizliği nasıl yapılır sorusunun da cevabı içeriğimizde mevcuttur.

AVM’ler (Alışveriş Merkezleri) toplu şekilde ürün satışı yapan mağazaların bir arada bulunduğu mekânlardır. Gün içerisinde ve özellikle hafta sonları çok yoğun bir kalabalık oluşmaktadır. İnsanlar olarak temiz çevre koşulları altında yaşamak bizler için büyük önem taşıdığından gittiğimiz ortamların temiz olmasını isteriz. Alışveriş yapmak için AVM’ye gittiğimizde temiz ve güzel bir yer olması o AVM’nin tercih edilme oranını arttıracaktır. AVM yönetimi tarafından AVM temizliği yapılacak olan yerler için alanında profesyonel hizmetler sağlayan, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlara sahip bir kurum tarafından yaptırılmalıdır. MK Temizlik olarak bizler de bu konuda uzun yıllardır sizlere hizmet vermekte ve kazanmış olduğumuz tecrübeler neticesinde sizlere daha profesyonel ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirisiniz.

AVM İç Mekân Temizliği

AVM içlerinde yer alan mağazaların dışarısında kalan ortak kullanım alanlarının temizlik işlemlerini bizler sağlamaktayız. Öncelikle AVM zeminleri karolarla kaplı oldukları için temizlik işlemi esnasında kaygan hala gelmektedir. BU yüzden ilk öncelik gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ve buna yönelik gerekli uyarı levhalarının konulması ardından başlanmalıdır. Zemini ilk başta yüzeyleri derinlemesine temizlemesi için gerekli makineler eşliğinde temizlemekteyiz. Makinenin temizleme işlemini bitirmesinin ardından temizlenmiş olan zeminin düzgün ve dikkatli bir şekilde önce temizlik ürünleri ile silinmesi sonra da kurulama işleminin yapılmasını gerçekleştirmekteyiz. İşlemin bitmesi sonrası uyarı levhaları bir süre daha bekleterek tam kuruma sağlandıktan sonra levhaları kaldırıp bölgeyi kullanıma açmaktayız.

AVM temizliği konusunda bir önemli husus ise tuvalet gibi sıkça kullanılan ve bakteri, mikrop yönünden zengin olan bölgelerin temizlik işlemleridir. Tuvaletler hastalık yapma konusunda ve hastalığı sağlıklı bireylere yayma konusunda büyük bir güce sahip olan yerlerdir. Tuvaletlerin sürekli olarak temiz tutulması ve temizlik ürünlerinin sürekli yenilenmesi gerekmektedir. MK Temizlik olarak bizler ekip üyelerimiz ile tuvalet temizliğini düzenli olarak yapmakta ve gerekli olan temizlik cihazlarını ve ürünlerini kullanmaktayız. Tizi bir şekilde bu işlemleri yapmamızdan dolayı kaliteli ve hijyenik sonuçlar elde etmekteyiz. MK Temizlik olarak bizler sizlere AVM temizliği konusunda kazanmış olduğumuz profesyonellik ve almış olduğumuz eğitim ve kursların etkisi ile kaliteli temizlik hizmetleri sağlamaktayız.

AVM temizliği işleminin genel olarak yapılmasını AVM kapandıktan sonra gerçekleştirmekte ve müşterilerin rahatsız olmamasını sağlamaktayız. Ancak gün içerisinde AVM kullanımı esnasında yaşanan anlık kirlenmeler için müdahale gerekebileceğinden bu konularda hızlıca temizlik hizmetlerini vermekteyiz. Diğer önemli bir husus ise merdiven korkulukları ve asansör içlerinin temizlik işlemleridir. Merdiven korkulukları insanların sürekli olarak el temasında bulundukları alanlardır. Bu yüzden hastalık yayma konusunda büyük bir rol oynamaktadır.

Buraları MK Temizlik Şirketi personellerimiz dikkatli ve özenli bir şekilde temizlemekte ve olası bir hastalık yayılımına karşı gerekli önlemleri almaktadırlar. Asansörlerin de ortak kullanılan kısımları ve iç yüzeyleri dikkatli bir şekilde temizlenmektedir. Cam asansörlerin cam yüzeyleri özenle silinerek hiç leke bırakılmamaktadır. Tüm bu hizmetleri ekip üyelerimiz tecrübeleri ve profesyonellikleri sayesinde hatasız bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

AVM Temizliğinde Profesyonellik

AVM temizliği hizmetleri alanında gerekli olan eğitimlerini almış, tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından sağlanmalıdır. Gerekli olan temizlik cihazları, makineleri ve kaliteli ürünleri temin edebilecek, bunların kullanımı doğru şekilde gerçekleştirebilecek bir ekibe gereksinim vardır.

MK Temizlik olarak biler sizlere bu kaliteli hizmetlerimize uygun fiyatlandırma prensiplerimize ile sunmaktayız. Eğer sizlerin de AVM iç mekân ve diğer alanları için temizlik işlemi yaptırabileceğiniz kaliteli bir kuruma ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz.

Paylaş