Apartman Temizliği

Apartman Temizliği şirketleri arasında yer alan MK Temizlik Şirketimiz, Maltepe,Kadıköy,Kartal,Ümraniye ve tüm Anadolu yakasında bu hizmeti vermektedir. Apartman temizliği ücreti her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir.

Apartmanın temiz olması apartman içerisinde yaşayan kişilerin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Her tür bakteri ve mikrop çeşitleri genellikle apartman içerisinde birikerek, toza, havaya, yerlere ve merdiven korkuluklarına tutunurlar. Bu yüzden apartman içerisinde dahi evimize girdiğimizde bu hava içeri temas eder ve bu durumdan dolayı mikrobik faaliyetler ortaya çıkabilir. Her zaman düzenli olarak temiz tutulan ve temizlenen yerler sağlık açısından çok destekleyici olur.

Apartman Temizliğinde Kalite Farkımız

Apartmanınızda kirlenmiş olan merdiven, merdiven korkuluğu, duvarlar ve bazı önemli yerleri biz şirketimizin seçilmiş en iyi personelleriyle birlikte temizliğini en iyi şekilde sağlayacağız. Firmamızın göstereceği titizlik, istikrarlı çalışma ve doğru uygulama ile birlikte sizlerin güvenini her zaman kazanacaktır. Yaptığımız bu apartman temizlik işleminde, sıradan ve geçiştirici olarak sunulan hizmetten ziyade tam donanımlı ve değer veren adımlarla uygulama sunmaktayız. Sizler de bu yapılan temizlikte kalite farkımızı en iyi şekilde göreceksiniz.

Temizlikte Kullandığımız Doğru Malzemeler

Her temizlik her malzeme ile yapılmaz. Malzemelerin temizliğe göre seçilmesi doğru olarak temizliğin yapılmasına olanak sağlayacaktır. Firmamızın sunduğu temizlik hizmetinde her zaman yerine göre malzemeler kullanılarak sizlerin memnuniyeti sağlanır. Özenle ve dikkatlice seçtiğimiz temizlik malzemelerini temizlik konusunda profesyonel eğitim almış personellerimizle beraber birleştirerek en iyi temizlik hizmetini ortaya çıkarıyoruz.

Doğru Temizlik İçin Doğru Firma

Her firma temizlik konusunda profesyonel anlamda kalite sunmamaktadır. Sil, süpür geç anlayışıyla hizmet veren firmalar temizlikten çok kazanç yönüne sabit bir yol tutmuştur. Bu da insan sağlığı açısından riskli olarak geri dönmektedir. Temizlik yapıldığında her mekan incelenmeli ve mekanın boyutunda göre ve var olduğu kir problemlerine göre hareket edilerek temizlik sağlanmalıdır.

Bu yol doğrultusunda temizlik sağladığımız bazı bölgeler şunlardır:

  • Ev içi temizlik
  • Apartman temizliği
  • Dış cephe
  • Mutfak
  • Banyo gibi bölgelere temizlik hizmeti sağlayarak sizlerin sağlığını da ön planda tutuyoruz.

Kaliteli Personel ve Temiz İş

Temizlik firmamız sizler için personellerini özenle seçerek bu konuda eğitimli ve bilgili kişileri ön plana almaktadır. Temizlik doğru adım ve çaba gerektirdiğinden dolayı hem personelimiz hem de temizlik uygulamasında kullandığımız ürünlerimiz, sizlerin arzu ettiği temizliği sağlayacaktır.

Paylaş